انگاره360
فناوری تصویرسازی کروی انگاره فیزیک

انگاره360
فناوری تصویرسازی کروی انگاره فیزیک

انگاره360
فناوری تصویرسازی کروی انگاره فیزیک

درباره ما

تکنولوژی تصویرسازی کروی از جمله توانمندی های به روز و مورد نیاز در صنعت آموزش می باشند. افلاک نماها، شبیه سازهای گوناگون، سینماهای 360، سالن های کنسرت و ... از جمله محیط های استفاده از این تکنولوژی مهم به شمار می آیند. ما در انگاره تلاش کرده ایم با تمرکز بر ساخت پرده های نمایش، پرژکتورهای تخصصی و نرم افزارهای گوناگون، به توسعه بیشتر این فناوری در ایران کمک کرده باشیم.

ما چه خدماتی می دهیم؟

خدمات

ما در انگاره تلاش کرده ایم تمامی خدمات مورد نیاز برای توسعه فناوری تصویرسازی کروی را فراهم آوریم. با کمک گروه فنی انگاره تولید محتوا، ساخت پرده های نمایشی و جزییات گوناگون این صنعت، در درون مجموعه تولید می شود.

انواع پرده نمایش

انواع پرده نمایش

دستگاه تصویر ساز

دستگاه تصویر ساز

محتوای نمایشی

محتوای نمایشی

نرم افزار انگاریوم3

نرم افزار انگاریوم3

محصولات

پروژه خاص

انگاره مجری آزمایشگاه غیر مخرب دانشگاه سجاد مشهد

انگاریوم دانشگاه فردوسی در سال 1398 با همت انگاره فیزیک در دانشگاه فردوسی مشهد ساخته شد. این گنبد 10.3 متری به عنوان بزرگترین افلاک نمای مشهد هر ساله میزبان بیش از 30 هزار مخاطب در سنین مختلف بوده است.

ارتباط با واحد فناوری تصویرسازی کروی انگاره فیزیک

معرفی انگاره فیزیک

تعاونی دانش بنیان انگاره فیزیک توس، شرکت مادر تخصصی و فعال در حوزه توسعه ابزارهای علمی و همچنین ترویج علم بین عموم مردم می باشد. تولیدات و فعالیت های علمی انگاره فیزیک با محوریت «تحقیقات و صنعت» و «نهاد های عمومی و جامعه» در جهت حمایت و کمک به جامعه صنعتی و دانشگاهی و همچنین ترویج علوم پایه بین مردم گسترده شده است. طی بیش از 10 سال فعالیت توانسته ایم با افتخار به سارمان ها، دانشگاه ها و مراکز علمی گوناگون خدمت رسانی کنیم.

کادر اجرایی