Center for non-destructive testing

مرکز بررسی های غیر مخرب

Center for non-destructive testing

مرکز بررسی های غیر مخرب

درباره ما

مرکز بررسی‌های غیر مخرب انگاره فیزیک توس در زمینه تحقیق و توسعه آزمایشگاه‌‌های غیر مخرب و ساخت وسایل گوناگون مربط به این زمینه اقدام می‌کند.
فرایند بررسی دقیق جهت آگاهی از ویژگی‌های مواد و تشخیص معایب احتمالی توسط آزمون‌های غیر مخرب مغناطیسی انجام می‌شود. از آنجایی که هزینه و زمان دو شاخصه مهم هستند؛ به کار بردن این روش در وارسی کیفیت قطعات به خصوص خط تولیدها  به صنعت کمک شایانی می‌کند. ما در مرکز بررسی‌های غیر مخرب انگاره این فرایند را انجام می‌دهیم.

ما به آزمایشگاه ها چه خدماتی می دهیم؟

خدمات

به طور کلی خدمات قابل ارائه در مرکز بررسی‌های غیر مخرب شامل ارزیابی اولیه، عیب‌یابی، کنترل و در صورت نیاز بازسازی و بهبود نواقص است. مفتخریم که توانسته‌ایم در هر یک از خدمات گفته شده، به شکل تخصصی فعالیت داشته باشیم.

خودروسازی

خودروسازی

فرآیندهای تولید

فرآیندهای تولید

نفت و گاز

نفت و گاز

صنعت ریلی

صنعت ریلی

صنعت هوپیمایی

صنعت هوپیمایی

فرآیندهای عملیات حرارتی

فرآیندهای عملیات حرارتی

محصولات

پروژه خاص

انگاره مجری آزمایشگاه غیر مخرب دانشگاه سجاد مشهد

مرکز بررسی‌های غیرمخرب سجاد در سال ۱۳۹۴ در دانشگاه صنعتی سجاد تحت عنوان یک آزمایشگاه تحقیقاتی و صنعتی با تمرکز بر روش‌‎های بازرسی و آزمون‌های غیرمخرب الکترومغناطیسی پیشرفته تشکیل شد. در این مرکز اعضا هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی بصورت بین رشته‌ای با یکدیگر همکاری دارند. مجموعه انگاره فیزیک از سال ۱۴۰۱ به عنوان مجری و تیم فنی این آزمایشگاه مشغول به کار و آماده خدمت رسانی به صنعت است.

ارتباط با واحد مرکز بررسی های غیر مخرب

کادر اجرایی

معرفی انگاره فیزیک

تعاونی دانش بنیان انگاره فیزیک توس، شرکت مادر تخصصی و فعال در حوزه توسعه ابزارهای علمی و همچنین ترویج علم بین عموم مردم می باشد. تولیدات و فعالیت های علمی انگاره فیزیک با محوریت «تحقیقات و صنعت» و «نهاد های عمومی و جامعه» در جهت حمایت و کمک به جامعه صنعتی و دانشگاهی و همچنین ترویج علوم پایه بین مردم گسترده شده است. طی بیش از 10 سال فعالیت توانسته ایم با افتخار به سارمان ها، دانشگاه ها و مراکز علمی گوناگون خدمت رسانی کنیم.

همکاران ما