کارگاه آموزش اپراتور افلاک نما

اطلاعیه شماره یک

در راستای  نیاز افلاک نماهای درحال ساخت و ساخته شده در مشهد به جذب اپراتور متخصص و با هدف افزایش مهارت­های منجمین برای کار در فضای افلاک نما، بخش آموزش به دنبال برگزاری کارگاهی با عنوان آموزش اپراتور افلاک نما می باشد.

تمامی علاقه مندان گروه سنی 18 سال به بالا می توانند در این دوره ثبت نام به عمل آورند. پیش نیاز مربوطه گذراندن حداقل دوره نجوم مقدماتی و داشتن گواهی و نمره این دوره از انجمن نجوم مشهد می باشد. (دوستانی که تاکنون در این امتحان شرکت نکرده اند می توانند حداکثر تا پایان دوره نمره دوره نجوم مقدماتی را ارائه دهند.)

مهلت ثبت نام تا 30 بهمن ماه 1394 می باشد و شروع  دوره به مدت دو ماه  از 5 اسفند ماه 1394 خواهد بود. لازم به ذکر است با توجه به تعطیلات پایان سال و تعطیلات عید نوروز بخشی از جلسات در بهار 95 برگزار خواهد شد.کلاس ها روزهای چهار شنبه هر هفته ساعت 14-16 در مرکز رشد واحدهای فناور شماره 4 برگزار می گردد.

هزینه دوره 135 هزار تومان است. علاقه مندان مبلغ ثبت نام را به شماره کارت  6104337877488773  بانک ملت به نام زهرا علیزاده یزدی  واریز نمایند و شماره رهگیری واریز را به همراه اطلاعات فردی خود که شامل ( نام-نام خانوادگی-میزان تحصیلات-رشته تحصیلی-سال تولد -کد ملی - شماره تماس ثابت و همراه و نحوه آشنایی با کارگاه  ) می باشد را به ایمیل edu@engarehphysics.com  با عنوان ثبت نام کارگاه ارسال نمایند.

لازم به ذکر است افرادی که حداکثر بعد از 48 ساعت از ارسال ایمیل ثبت نام، ایمیل تائید را دریافت نکرده اند با شماره تماسی که در انتها آمده است تماس حاصل نمایند.

***ظرفیت پذیرش محدود می باشد و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده اند. (حداکثر ظرفیت 12نفر می باشد.)

شایان ذکر است افرادی که دوره را به پایان رسانده و  آزمون و مصاحبه شفاهی انتهای دوره را با موفقیت بگذرانند گواهی اتمام دوره اعطا می شود و برحسب نمره پایانی به عنوان اپراتور متخصص به مسئولین افلاک نماها معرفی می شوند.

 

شماره تماس: 09154523488  زهرا علیزاده یزدی

(پاسخگویی صرفا در ساعات اداری خواهد بود و در صورت عدم پاسخگویی سوال خود را پیامک کنید.)

 

 

اطلاعیه شماره دو:

بنابر درخواست برخی از دوستان مهلت ثبت نام در کارگاه به مدت یک هفته تمدید شد. از این رو آخرین مهلت ثبت نام 7 اسفند ماه 1394 خواهد بود و اولین جلسه کارگاه  چهارشنبه 12 اسفند ماه ساعت 14 الی 16 در مرکز رشد فناوری های شماره 4 دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد.

گالری

CAPTCHA
نظرها {{total}}
{{comment.creator_name}} {{comment.creator_name}} {{comment.creator_name}}
{{comment.creator_name}}
در انتظار تایید

{{comment.add_time|jday_remain:"2019-03-19 18:14:12"}}
{{comment.child_count}}
{{comment_reply.creator_name}} {{comment_reply.creator_name}} {{comment_reply.creator_name}}
{{comment_reply.creator_name}}
در انتظار تایید

{{comment_reply.add_time|jday_remain:"2019-03-19 18:14:12"}}