تولید محتوا ۳۶۰ درجه|آسمان نما - واقعیت مجازی

فناوری تولید محتوای واقعیت مجازی در ارتباط تنگاتنگی با محتوای آسمان نما دارد. شرکت انگاره فیزیک با تولید ستاپ مهندسی شده ی تصویر برداری و فیلم برداری 360 که توسط مهندسان این شرکت ساخته شده، میتواند فیلم و تصاویر 360 با کیفیت بالای 8K (فیلم و تصویر) در اختیار شما قرار دهد.

«انگاریوم3» یک نرم افزار مدیریت افلاکنماست که وظیفه ی تصویر پردازی روی چند پروژکتور، انتقال تصاویر حجیم و اورپینگ تصاویر را بر عهده دارد. انگاریوم3 بعنوان یک محصول دانش بنیان ثبت شده و در دو نسخه ی حرفه ای برای آسمان نما های بزرگ و نسخه ی سبک برای آسمان نماهای متوسط و کوچک طراحی شده است.

 

همچنین انگاره فیزیک توس گام های قابل توجهی را در راستای تولید نمایش های آسمان نما برداشته است. از جمله ی این نمایش ها میتوان به یک محتوای مخصوص کودکان اشاره کرد که بصورت تعاملی با کودکان، داستانی در خصوص صور فلکی را روایت می کند. در این نمایش یک کاراکتر به نام بیگوشه نقش آفرینی کرده که به تناسب سوالات تماشاچیان و رفتار و انتخاب آنها فعالیتی را در لحظه انتخاب و انجام میدهد.

 

علاوه بر این تولیدات، به تناسب تولید سخت افزار مناسب عکاسی کروی، این شرکت گام های قابل توجهی در زمینه ی تصویربرداری و فیلم برداری 360 برداشته است. از نمونه فعالی های انجام شده توسط شرکت در این زمینه، مستندسازی 360 درجه ی ساخت آسمان نمای خیام نیشابور به صورت تایم لپس بوده که در قالب یک نمایش آسمان نما بزودی به اکران و نمایش عمومی گذاشته خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید!

نظرها (0)

CAPTCHA
نظرها {{total}}
{{comment.creator_name}} {{comment.creator_name}} {{comment.creator_name}}
{{comment.creator_name}}
در انتظار تایید

{{comment.add_time|jday_remain:"2022-08-09 03:47:31"}}
{{comment.child_count}}
{{comment_reply.creator_name}} {{comment_reply.creator_name}} {{comment_reply.creator_name}}
{{comment_reply.creator_name}}
در انتظار تایید

{{comment_reply.add_time|jday_remain:"2022-08-09 03:47:31"}}