محصولات

اطلاعیه شماره یک

 

در راستای  نیاز انگاره به جذب مدرسین نجوم و با هدف افزایش مهارت­های منجمین برای تدریس به گروه سنی کودک و نوجوان، بخش آموزش به دنبال برگزاری کارگاهی با عنوان تربیت مدرس نجوم می باشد.

تمامی علاقه مندان گروه سنی 18 سال به بالا می توانند در این دوره ثبت نام به عمل آورند. پیش نیاز مربوطه گذراندن حداقل دوره نجوم مقدماتی و داشتن گواهی و نمره این دوره از انجمن نجوم مشهد می باشد. (دوستانی که تاکنون در این امتحان شرکت نکرده اند می توانند حداکثر تا پایان دی ماه نمره دوره نجوم مقدماتی را ارائه دهند.)

مهلت ثبت نام تا 10 دی ماه 1394 می باشد و شروع  دوره به مدت یک ماه و نیم  از 16 دی ماه 1394 خواهد بود. کلاس ها روزهای چهار شنبه هر هفته ساعت 12-14 در مرکز رشد واحدهای فناور شماره 4 برگزار می گردد.

هزینه دوره 80 هزار تومان است. علاقه مندان مبلغ ثبت نام را به شماره کارت  6104337877488773  بانک ملت به نام زهرا علیزاده یزدی  واریز نمایند و شماره رهگیری واریز را به همراه اطلاعات فردی خود که شامل ( نام-نام خانوادگی-میزان تحصیلات-رشته تحصیلی-سال تولد -کد ملی - شماره تماس ثابت و همراه و نحوه آشنایی با کارگاه  ) می باشد را به ایمیل edu@engarehphysics.com  با عنوان ثبت نام کارگاه ارسال نمایند.

***ظرفیت پذیرش محدود می باشد و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده اند.

شایان ذکر است افرادی که دوره را به پایان رسانده و  آزمون و مصاحبه شفاهی انتهای دوره را با موفقیت بگذرانند گواهی اتمام دوره اعطا می شود و برحسب نمره پایانی به عنوان مدرسین درجه اول تا سوم انگاره برگزیده خواهند شد.

 

شماره تماس: 09154523488  زهرا علیزاده یزدی

(پاسخگویی صرفا در ساعات اداری خواهد بود و در صورت عدم پاسخگویی سوال خود را پیامک کنید.)

 

 

اطلاعیه شماره دو:

نظر به اینکه پیشنیاز شرکت در دوره تربیت مدرس نجومٰ ارائه نمره آزمون نجوم مقدماتی از انجمن نجوم مشهد می باشد؛ یکشنبه 13 دی ماه 1394 این آزمون توسط انجمن برای دوستان علاقه مند برگزار خواهد شد.

 


لینک اطلاعیه آزمون: http://www.toossky.ir/?p=5754#more-5754

 

 

اطلاعیه شماره سه:

نظر به درخواست علاقه مندان برای ثبت نام دوره تربیت مدرس، مهلت ثبت نام تا پایان روز یکشنبه 13 دی ماه تمدید شد.

شایان ذکر است دوستانی که پرداخت هزینه داشته و در دوره ثبت نام کرده و پیامک تائید ثبت نام دریافت نکرده اند؛ در اولین فرصت با شماره تماس 09154523488 تماس حاصل نمایند.

 

 

اطلاعیه شماره چهار:

 

دوستانی که در کارگاه فوق ثبت نام خود را تکمیل کرده اند، 4شنبه 16 دی ماه 1394 ساعت 11:45 در دفتر شرکت انگاره فیزیک توس واقع در مرکز رشد فناوری های شماره 4 دانشگاه فردوسی مشهد (جنب درب شرقی ) حضور بهم رسانند.

 

اولین جلسه راس ساعت 12 در مرکز رشد شماره 4 برگزار خواهد شد.