محصولات

تجاری سازی

در دسته ی

یکی از بزرگترین مشکلات اغلب پژوهشگران و مخترعین، به فروش رساندن محصولات طراحی و یا ساخته شده توسط ایشان می باشد. مهم ترین مشکل این عزیزان، عدم آگاهی از روش ها و نیازهای لازم جهت رساندن محصول به مرحله ی فروش است. کارشناسان ما آماده همکاری جهت بررسی، ایجاد تغییر لازم، تجهیز و تکمیل اینگونه محصولات با هدف فروش و رسیدن به مرحله تجاری می باشند. با ما می توانید از قابلیت ها و کاستی های محصولات فناورانه خود جهت فروش، آگاه شده و در صورت لزوم آن ها را اصلاح نمایید.

آموزش

در دسته ی

در انگاره هیچگاه آموزش فراموش نمی شود:

  • محتوای افلاک نما و تصویرسازی کروی

ما برآنیم که در صورت آمادگی گروه های انیمیشن ساز، به آن ها روش ساخت محتوای افلاک نما و تصویرسازی کروی را آموزش دهیم.

  • ترویج و گسترش دانش

از بزرگترین دغدغه های تیم انگاره کمک به تمامی تلاشگران حوزه ی ترویج و گسترش دانش است. متخصصین انگاره از مدعیان و مجربین این عرصه اند. کمک به توسعه فیزیک و نجوم از طریق آموزش به مردم از افتخارات ماست.

 

تمامی پرسنل و اعضای خانواده انگاره از فارغ التحصیلان دوره های عالی از بهترین دانشگاه های کشورند. ما قادر به برگزاری دوره ها و کارگاه های تخصصی در شاخه های فیزیک و نجوم برای دانشجویان و دانش ۀموزان می باشیم. مدرسین به نام و حرفه ای این عرصه را از طریق ما جستجو نمایید.

 

سوالات خود در مورد فناوری های حوزه فیزیک و نجوم را از ما بپرسید. انگاره با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین متخصصین این عرصه آماده انعقاد قراداد با مجموعه های خصوصی و دولتی می باشد. در کمترین زمان و کمترین هزینه، بیشترین و بالاترین بهره وری را کسب نمایید. ما همیشه در کنار شما برای حل مشکلات فناورانه شما هستیم.